Proč dogID?

 

Proč známka pro psa dogID, když už pes má klasickou známku?

Klasická známka je nejčastěji navlečená ve stejném očku obojku, kde karabinou připínáte vodítko. Tím, že je každodenně očko známky namáháno, tak se často stává, že pes známku ztratí. Vy následně obíháte úřady a vyřizujete novou známku. Toho všeho budete nyní ušetřeni. Známka dogID je navlečená na obojku, tudíž ji nemůžete ztratit. Dalším výhodou je, že pejsek nebude cinkat jako ovečka. Na psí známku dogID si můžete nechat vygravírovat jak kontakt na majitele, tak číslo své dosavadní známky.

 

Proč dogID, když je pes čipován?

Fakt, že jste psa nechali čipovat neznamená, že je pes automaticky zaregistrován v databázi, pokud jste tak sami neučinili. Bez registrace je Vám čip k ničemu. V ČR existuje několik databází. Za registraci se většinou platí poplatky. Pokud Vašeho psa s naší známkou najde kdokoli, nepotřebuje žádné speciální čtečky čipů, pouze telefon, aby Vás zkontaktoval. Váš pes tak neputuje do psího útulku, ale rovnou k Vám domů. Je to jednoduché a zároveň velmi rychlé řešení.

 

Z čeho je známka vyrobena?

Známka se skládá ze dvou částí, ze silikonového proužku s očky a nerezového štítku.

 

Jak se známka připevňuje na obojek?

Velice jednoduše, stačí jen silikonovými očky provléct obojek. Díky neklouzavému silikonovému materiálu známka skvěle drží na obojku, nepohybuje se. Tím, že známka nevisí z obojku, tak ani necinká.

 

Kdy dostanu známku a jakým způsobem mi bude doručena? Jak ji zaplatím?

Při platbě dobírkou Vaši známku odesíláme zpravidla do pěti dnů po objednání, u platby bankovním převodem pak do pěti dnů po obdržení prostředků.  Známku si můžete vyzvednout na některé z poboček Zásilkovny, kterých je ČR více než 900, nebo Vám ji doručí pracovník České pošty na adresu. Doprava známky stojí 24 Kč, dobírkovné 39 Kč, platby bankovní převodem jsou zdarma.

Jakou velikost známky zvolit?

Vybírat můžete ze dvou velikostí. Větší štítek je vhodný na obojky minimální šíře 2 - 4cm. Menší štítek je vhodný pro všechny uzší obojky, tzn. pro trpasličí plemena psů. Menší štítek je vhodný i pro kočky.

 

Je známka odolná?

Štítek je vyroben z pevného nerezu, tudíž pomocí rukou jej neohnete. Co se týče nápisu samotného, tak ten je do známky gravírován pomocí laseru, je otěruvzdorný, nápis běžným užíváním známky nijak netrpí. Poutko je ze silikonu, tudíž je velmi elastické a rovněž se nedá používáním poškodit. 

 

Co mohu na známku uvést?

V podstatě vše, Vaši kreativitě se meze nekladou. Doporučujeme uvést jméno psa, telefonní čísla, popř. jméno majitele či nějaký vzkaz. Na větší známku Vám vygravírujeme text o maximální délce čtyř řádků, na malou známku řádky tři.

 

Jaká je na známku dogID záruka?

Nabízíme nadstandardní produkt, který Vám pomáhá při ztrátě Vašeho čtyřnohého kamaráda, záruka je proto také nadstandardní. A proto si dovolíme zákonnou dvouletou lhůtu s klidným svědomím prodloužit na tři roky.