Vše o nákupu

 

Termíny doručení

Vyrobené psí známky zasíláme zpravidla do pěti pracovních dnů po obdržené platbě objednávky

 

Doprava a odběrová místa

Známku Vám doručíme prostřednictvím České pošty, nebo si ji můžete vyzvednout na jedné z více než 900 výdejních poboček Zásilkovny.

 

Cena dopravy

Doprava známky dogID stojí 65 Kč prostřednictvím České Pošty, nebo na Zásilkovnu za 45 Kč. Dobírku nenabízíme, jelikož se jedná o zboží na zakázku. Platby bankovním převodem jsou zdarma. Doprava příslušenství do 249 Kč stojí 79 Kč. Je možnost zaslat zboží expresně do 24h od přijetí platby za příplatek.

Reklamace zboží

Děláme maximum proto, aby k reklamaci vůbec nedocházelo, i proto jsme se rozhodli dát na naše známky nadstandardní záruční dobu 3 roky. V případě, že i přesto na známce najdete nějakou výrobní vadu či poškození, tak máte samozřejmě nárok na reklamaci. Pro ulehčení celého procesu jsme pro Vás připravili reklamační protokol, který si můžete pro případ potřeby vytisknout, vyplnit a následně odeslat spolu s reklamovaným zbožím na naši adresu. Ke všem reklamacím budeme přistupovat s náležitou odpovědností a o výsledku Vás vyrozumíme maximálně do 30ti kalendářních dní.

 

Obchodní podmínky

Při objednání zboží zákazník souhlasí s našimi obchodními podmínkami, které jsou v celém znění k dispozici zde. Jelikož víme, že místo čtení v podmínkách, se raději budete věnovat nakupování, tak Vás chceme tímto upozornit na jednu odlišnost: psí známka s popisem je zakázková výroba, tudíž se na toto zboží nevztahuje zákonná 14ti denní lhůta na vrácení zboží. Je tomu tak z toho důvodu, že známku se jménem Vašeho psa a Vašimi telefonními kontakty už bohužel nikdo jiný nekoupí. Proto má tato výjímka oporu v občanském zákoníku, konkrétně v § 1837.