Vše o nákupu

 

Termíny doručení

Vyrobené psí známky zasíláme zpravidla do pěti pracovních dnů po obdržení objednávky. Při platbě bankovním převodem pak do pěti pracovních dnů po obdržení platby.

 

Doprava a odběrová místa

Známku Vám doručíme prostřednictvím České pošty, nebo si ji můžete vyzvednout na jedné z více než 900 výdejních poboček Zásilkovny.

 

Cena dopravy

Doprava známky dodID je zdarma, jediné, co zaplatíte, je doběrečné ve výši 39 Kč, pokud zvolíte jako způsob platby dobírkou. V případě platby bankovním převodem neplatíte žádné náklady. Doprava zdarma se nevztahuje na zakoupení příslušenství a jiných doplňků samostatně do 249 Kč.

 

Reklamace zboží

Děláme maximum proto, aby k reklamaci vůbec nedocházelo, i proto jsme se rozhodli dát na naše známky nadstandardní záruční dobu 3 roky. V případě, že i přesto na známce najdete nějakou výrobní vadu či poškození, tak máte samozřejmě nárok na reklamaci. Pro ulehčení celého procesu jsme pro Vás připravili reklamační protokol, který si můžete pro případ potřeby vytisknout, vyplnit a následně odeslat spolu s reklamovaným zbožím na naši adresu. Ke všem reklamacím budeme přistupovat s náležitou odpovědností a o výsledku Vás vyrozumíme maximálně do 30ti kalendářních dní.

 

Obchodní podmínky

Při objednání zboží zákazník souhlasí s našimi obchodními podmínkami, které jsou v celém znění k dispozici zde. Jelikož víme, že místo čtení v podmínkách, se raději budete věnovat nakupování, tak Vás chceme tímto upozornit na jednu odlišnost: psí známka s popisem je zakázková výroba, tudíž se na toto zboží nevztahuje zákonná 14ti denní lhůta na vrácení zboží. Je tomu tak z toho důvodu, že známku se jménem Vašeho psa a Vašimi telefonními kontakty už bohužel nikdo jiný nekoupí. Proto má tato výjímka oporu v občanském zákoníku, konkrétně v § 1837.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.